Haberler |
Yılın Lider Markası: FULLBOARD A.Ş.
26.07.2019

Hilton İstanbul Bomanti Hotel’de; iş, sanat, cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleştirilen ‘Türkiye Lider Marka Ödülleri 2019’ da tüm sektörlerde olduğu gibi yapı sektöründe de başarılar ödüllendirildi. Altı ay içerisinde üçüncü ödüle layık görülen, ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile sektöre çözümler sunan FULLBOARD YAPI ELEMANLARI AŞ. gecede ‘Yılın Lider Marka’ ödülünü aldı.

Lider markaların ödüllendirildiği gecede, Fullboard Yapı Malzemeleri Genel Müdürü Savaş Güzelküçük’e takdim edilen ödül sonrası, Güzelküçük konuşmasında; Teşekkürlerini sunarak, hedeflerini planladıkları zamandan daha kısa bir zaman diliminde, başarıyla gerçekleştirdikleri için oldukça gururlu olduklarını belirtti.

FULLBOARD A.Ş.'nin Yeni Ürünü 'Sağlam, güçlü, koruyucu' GrandeX
11.07.2019

İleri teknoloji kullanılarak üretilen GrandeX ürünü, su ve neme dayanımlı, A1 sınıfı yanmaz bir dış cephe plakası olarak 'sağlam, güçlü, koruyucu' mottosu ile piyasada yer alıyor.

GrandeX, özel cam elyaf özel cam elyaf şilte kaplaması ve özel alçısı ile küf oluşumuna engel olan, sürdürülebilir özellikte üretildi.  Aynı zamanda, ısı yalıtımı ile yüksek yangın dayanımı sağlayan plaka, karbon salınımı düzeyi ile çevre dostu bir üründür. 

Dış cephelerde kusursuz performans sunan GrandeX, ihtiyaç duyduğunuz her ân yanınızda...

"Yılın Profesyoneli" Fullboard A.Ş. Genel Müdürü Savaş Güzelküçük
23.05.2019

Yalıtım Dergisi'nin 16.sını düzenlediği 2018 Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Töreni'nde, yalıtım bilincinin arttırılmasına, firmasının ve sektörün gelişmesine yönelik yaptığı çalışmalar neticesinde Yılın Profesyoneli ödülüne layık görülmüştür.