Haberler |
Fullgips Alçı Torbaları 'Sadece 25 Kg'
19.09.2019

Türkiye'yi sektörde ilk kez paketli plaka ile tanıştıran Fullboard  Yapı Elemanları A.Ş'den sektörü sevindirecek bir ilk daha!

Son döneme damgasını vuran, Türkiye’nin en yeni en hafif alçı plaka üretiminden sonra Fullboard şimdi de aynı hassasiyet ve tecrübe ile ileri teknoloji - mühendislik bilgisi kullanarak ürettiği Fullgips toz alçılarla bir ilke daha imza atıyor. 

Fullboard için sağlığınız daha ağır basıyor!

Sektör çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini önemseyen Fullboard, tüm Fullgips alçı torbalarını 25 kg. a kadar hafifleterek; hem iş gücüne hem de çalışma kalitesine büyük ölçüde fayda sağlıyor.

Türkiyede bir ilk, paketli plakaları ilk ve tek Fullboard A.Ş. üretti
27.08.2019

25 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre yenilik kazandıran Fullboard Yapı Elemanları Anonim Şirketi olarak,

‘Türkiye’nin ilk ve tek paketli alçı plaka’ üreticisi gururu ile sahalardayız. Hem bir marka değeri yaratmak hem de sektörde hizmet anlayışına yeni bir standart kazandırmayı hedefleyerek ürettiğimiz paketli alçı plakaların, sahip olduğu avantajlar ile sektöre büyük bir yenilik sunduk. Kolay ve temiz stoklama, kullanım ve saklama bilgilerine sahip paketler, alçı plakalara maksimum kullanım verimliliği sağladı. 

Yeni nesil akıllı stoklarımız; üstün, nitelikli yangına, suya, neme dayanımı arttırılmış alçı plakaları ile çağın standartlarına cevap veriyor.

Türkiyede bir ilk, yeni nesil alçı plakaları ilk Fullboard A.Ş. üretti
27.08.2019

Sektörde ilkleri ve enleri sunmayı hedefleyerek başladığımız “Paketli Plaka” kavramından ve hizmetinden sonra sektöre yeni “bir ilk ve bir en” olan yeni nesil alçı plaka ile tanıştırdık. 25 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre yenilik kazandıran ve Türkiye’nin ilk ve tek paketli alçı plakası olarak sahaya ismini başarı ile yazdıran Fullboard Yapı Elemanları Anonim Şirketi olarak alçı sektörüne, yine bir ilki gerçekleştirerek; yeni nesil alçı plakaları sunuyoruz.

“Türkiye’de bir ilk” olarak “VİVİ” özel adı ile sektöre sunduğumuz yeni nesil alçı plakamız, klasik alçı plakalardan ayrılan, son teknolojiyle üretilen, çağın gereksinimlerine cevap veren özelliklere sahiptir. Türkiye’nin en yeni nesil en hafif alçı plakası VİVİ, alçı plaka sevkiyatı ile nakliye maliyetlerinin düşürülmesini sağlayan çok önemli bir üründür.

Yalıtım Dergisinin Savaş Güzelküçük ile Röpörtajı
27.08.2019

Geçtiğimiz sene Ankara’da faaliyete başlayan Fullboard Yapı Elemanları, hem alçı plakalar hem de toz alçı konusunda yenilikleri profesyonellerle buluşturuyor. Sektörü “Paketli Palet” kavramıyla tanıştıran fi rma, Türkiye’nin en yeni ve en hafi f alçı plakası olarak lanse edilen VİVİ’yi de bu kapsamda sektörün beğenisine sundu. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Fullboard Yapı Elemanları Genel Müdürü Savaş Güzelküçük, “Otuz yıllık alçı plaka pazarını faydalı bir değişime uğratıyoruz” diyor...

YALITIM: Fullboard Yapı Elemanları hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

SAVAŞ GÜZELKÜÇÜK: Fullboard Yapı Elemanları olarak 2 Mart 2018 tarihinde Ankara merkezli olarak üretim ve satışa başladık. Alçı plaka üretimini Ankara Bala, toz alçı üretimini ise yine Ankara Bala ve Mersin Tarsus fabrikalarımızda ileri teknoloji ve mühendislik bilgisini birleştiren çözümlerimizle gerçekleştiriyoruz. “Türkiye’nin En Yeni Alçı Plaka Tesisi”ne sahip olma özelliği de bulunan Fullboard A.Ş., hem alçı plakalar hem de toz alçılar konusunda sektöre yenilikler getirerek ve yapılmayanları yaparak 10 aylık kısa bir süre içerisinde sektörün takip edilen markası haline gelmeyi başardı. 

Devamı: http://www.yalitim.net/yayin/844/fullboard-yapi-elemanlari-genel-muduru-savas-guzelkucuk-alci-plaka-pazarini-degistiriyoruz-_24583.html

Yılın Lider Markası: Fullboard A.Ş.
26.07.2019

Hilton İstanbul Bomanti Hotel’de; iş, sanat, cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleştirilen ‘Türkiye Lider Marka Ödülleri 2019’ da tüm sektörlerde olduğu gibi yapı sektöründe de başarılar ödüllendirildi. Altı ay içerisinde üçüncü ödüle layık görülen, ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile sektöre çözümler sunan FULLBOARD YAPI ELEMANLARI AŞ. gecede ‘Yılın Lider Marka’ ödülünü aldı.

Lider markaların ödüllendirildiği gecede, Fullboard Yapı Malzemeleri Genel Müdürü Savaş Güzelküçük’e takdim edilen ödül sonrası, Güzelküçük konuşmasında; Teşekkürlerini sunarak, hedeflerini planladıkları zamandan daha kısa bir zaman diliminde, başarıyla gerçekleştirdikleri için oldukça gururlu olduklarını belirtti.

 Ödül töreni videosunu izlemek için tıklayınız.

Fullboard A.Ş.'nin Yeni Ürünü 'Sağlam, güçlü, koruyucu' GrandeX
11.07.2019

İleri teknoloji kullanılarak üretilen GrandeX ürünü, su ve neme dayanımlı, A1 sınıfı yanmaz bir dış cephe plakası olarak 'sağlam, güçlü, koruyucu' mottosu ile piyasada yer alıyor.

GrandeX, özel cam elyaf özel cam elyaf şilte kaplaması ve özel alçısı ile küf oluşumuna engel olan, sürdürülebilir özellikte üretildi.  Aynı zamanda, ısı yalıtımı ile yüksek yangın dayanımı sağlayan plaka, karbon salınımı düzeyi ile çevre dostu bir üründür. 

Dış cephelerde kusursuz performans sunan GrandeX, ihtiyaç duyduğunuz her ân yanınızda...

"Yılın Profesyoneli" Fullboard A.Ş. Genel Müdürü Savaş Güzelküçük
23.05.2019

Yalıtım Dergisi'nin 16.sını düzenlediği 2018 Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Töreni'nde, yalıtım bilincinin arttırılmasına, firmasının ve sektörün gelişmesine yönelik yaptığı çalışmalar neticesinde Yılın Profesyoneli ödülüne layık görülmüştür.