Haberler |
Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri 2020 Oylama Sonuçları Belli Oldu
20.04.2021

Yalıtım dergisi tarafından bu yıl 18.si düzenlenen Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri’nde kazananı belirlemek için yapılan Seçici Kurul toplantısı 13 Nisan Salı günü 14.00-16.00 saatleri arasında video konferans yöntemiyle gerçekleşti. Oylamaya geçilirken, B2B Medya Bilgi İşlem servisinin hazırladığı kişiye özel oy kullanma formalarının linki Seçici Kurul üyelerine gönderildi. Kısa sürede verilen Seçici Kurul oylarından sonra, sonuçlar toplantı ekranına yansıtıldı. Mersin'deki 20 milyon m2 üretim kapasitesi ile mevcut deneyimini ve yüksek teknoloji birikimini birleştiren Kartonlu Alçı Plaka Tesisi ile FULLBOARD YAPI ELEMANLARI A.Ş. Yılın Yatırımı Ödülü'ne layık görüldü. Sektöre yenilikler kazandıran marka, hayata geçirilebilir, sürdürülebilir çözümlerle adını duyurmaya devam ediyor...

Fullboard A.Ş.’ye İki Ödül Birden!
30.03.2020

25 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre yenilik kazandıran ve Türkiye'yi ilk ve tek paketli plaka

ile tanıştıran Fullboard Yapı Elemanları A.Ş Genel Müdürü Savaş Güzelküçük; Çatı ve

Cephe dergisi tarafından her sene düzenlenen ‘Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri’

kapsamında 'Yılın Profesyoneli' ödülüne layık görüldü. Güzelküçük, daha önce de

Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri (YSBÖ)'nde 'Yılın Profesyoneli' ödülüne layık

görülmüştü.


Çatı ve Cephe dergisi tarafından 2012 yılından beri aralıksız her sene düzenlenen, çatı ve

cephe sektörlerinin gelenekselleşen organizasyonu; Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri,

bu yıl da sahiplerini buldu. 25 Mart 2020 tarihinde Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri

organizasyon kurulu ödülleri açıklayarak, kazananları duyurdu.


Organizasyon kurulu tarafından belirlenen ve geçtiğimiz yıl Yalıtım Sektörü’nde Yılın Profesyoneli

seçilen, firmasının ve sektörün gelişimine yönelik yaptığı çalışmalarla isminden

başarı ile söz ettiren Fullboard Yapı Elemanları A.Ş. Genel Müdürü Savaş Güzelküçük,

bu yıl da Çatı Cephe Sektörü’nde Yılın Profesyoneli Ödülü’nü almaya hak kazandı.


Aynı zamanda bu yıl “Yılın Cephe Malzemesi”, “Yılın Cephe Sistem Bileşeni” kategorilerinde

de adayların buluştuğu platformda, Cephe kategorisinde; Yılın Cephe Malzemesi

Ödülü’nü, “GrandeX Dış Cephe Plakası” ürünü ile Fullboard Yapı Elemanları A.Ş. kazandı.


Fullboard Yapı Elemanları A.Ş.’nin ‘Dış cepheler, GrandeX ile artık daha güçlü!’ mottosu ile

sektöre kazandırdığı su ve neme dayanımlı, , A1 sınıfı yanmaz bir dış cephe plakası

olan GrandeX, sektörde büyük beğeni toplayarak, oldukça ilgi görmüştü.


Ürünü incelemek ve daha fazla bilgi almak için lütfen linki tıklayınız.

Yılın Lider Markası Fullboard’dan Bir Fabrika Daha!
09.11.2020

Türkiye'yi, sektörde ilk kez paketli plaka ile tanıştıran Fullboard Yapı Elemanları A.Ş.'den YILIN YATIRIMI! 

Son yıllarda yenilikleri ile sektöre damgasını vuran Fullboard'un 29 Ekim'de Mersin Tarsus'ta faaliyet gösteren fabrikasının açılışı büyük yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz iki sene içerisinde; yılın ürünü, yılın şirketi, yılın profesyoneli gibi ödüllere layık görülen marka, başarısını 23 Nisan 2020'de temel atılan ve 6 ay gibi kısa bir sürede inşası tamamlanan tesis ile taçlandırdı.

20 milyon m2 üretim kapasitesiyle mevcut deneyimi ve yüksek teknoloji birikimini birleştiren fabrika, maksimum verimliliği hedefliyor. Aynı zamanda sektörde bir çok kişiye istihdam yaratan Fullboard için bu henüz başlangıç....

Sektöre yenilikler kazandıran marka, hayata geçirilebilir, sürdürülebilir çözümlerle adını duyurmaya devam ediyor...

Detaylı bilgi için: www.fullboard.com.tr

Fullgips Turbo ile Tanışın!
03.12.2019

Türkiye’nin en yeni en hafif alçı plaka üretiminden sonra toz alçı torbalarını da 25 kg.’ a kadar hafifleterek bir ilke imza atan Fullboard Yapı Elemanları AŞ. Fullgips ailesine yepyeni bir ürün daha kazandırdı!

 Alçı esaslı, yüksek kaliteli bir makine sıva alçı olan Fullgips Turbo, maximum yüzey sertliğine sahip, yapısıyla nefes alan bir üründür. Ortamdaki nem ortamını dengeleyerek sağlıklı bir ortam oluşturur.

 Tuğla, beton, gazbeton, bimsblok vb. malzemeler üzerine doğrudan uygulanan Fullgips Turbo Makineli Sıva alçısını güvenle Fullboard AŞ.’den temin edebilirsiniz.

 

Yüzey Düzeltmede Son Nokta!
10.01.2020

Türkiye’nin en yeni en hafif alçı plaka üreticisi Fullboard Yapı Elemanları AŞ. yeni yılda yüksek  yapışma gücüne sahip, alçı bazlı yüzey düzeltme sıvası Fullgips Finish'i sektöre sundu. 

Özel katkı maddeleri ile üretilmiş olan Fullgips Finish, kolay ve hızlı uygulanabilme özelliğine sahiptir. Düzgün yüzey oluşturması ile yüzeye uygulanacak saten alçı sarfiyatını da azaltır. Aynı zamanda 25 kg. a kadar hafifleterek; hem iş gücüne hem

de çalışma kalitesine büyük ölçüde fayda sağlıyor.

Fullgips Finish ürününü, makineli sıva alçısı, perlitli sıva alçısı, kara sıva, kaba sıva yapılmış yüzeyler ile alçı plaka üzerine rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Ürünü detaylı incelemek için tıklayınız.

Fullgips Alçı Torbaları 'Sadece 25 Kg'
19.09.2019

Türkiye'yi sektörde ilk kez paketli plaka ile tanıştıran Fullboard  Yapı Elemanları A.Ş'den sektörü sevindirecek bir ilk daha!

Son döneme damgasını vuran, Türkiye’nin en yeni en hafif alçı plaka üretiminden sonra Fullboard şimdi de aynı hassasiyet ve tecrübe ile ileri teknoloji - mühendislik bilgisi kullanarak ürettiği Fullgips toz alçılarla bir ilke daha imza atıyor. 

Fullboard için sağlığınız daha ağır basıyor!

Sektör çalışanlarının sağlığını ve iş güvenliğini önemseyen Fullboard, tüm Fullgips alçı torbalarını 25 kg. a kadar hafifleterek; hem iş gücüne hem de çalışma kalitesine büyük ölçüde fayda sağlıyor.

Türkiyede bir ilk, paketli plakaları ilk ve tek Fullboard A.Ş. üretti
27.08.2019

25 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre yenilik kazandıran Fullboard Yapı Elemanları Anonim Şirketi olarak,

‘Türkiye’nin ilk ve tek paketli alçı plaka’ üreticisi gururu ile sahalardayız. Hem bir marka değeri yaratmak hem de sektörde hizmet anlayışına yeni bir standart kazandırmayı hedefleyerek ürettiğimiz paketli alçı plakaların, sahip olduğu avantajlar ile sektöre büyük bir yenilik sunduk. Kolay ve temiz stoklama, kullanım ve saklama bilgilerine sahip paketler, alçı plakalara maksimum kullanım verimliliği sağladı. 

Yeni nesil akıllı stoklarımız; üstün, nitelikli yangına, suya, neme dayanımı arttırılmış alçı plakaları ile çağın standartlarına cevap veriyor.

Yalıtım Dergisinin Savaş Güzelküçük ile Röpörtajı
27.08.2019

Geçtiğimiz sene Ankara’da faaliyete başlayan Fullboard Yapı Elemanları, hem alçı plakalar hem de toz alçı konusunda yenilikleri profesyonellerle buluşturuyor. Sektörü “Paketli Palet” kavramıyla tanıştıran fi rma, Türkiye’nin en yeni ve en hafi f alçı plakası olarak lanse edilen VİVİ’yi de bu kapsamda sektörün beğenisine sundu. Konuyla ilgili bilgi aldığımız Fullboard Yapı Elemanları Genel Müdürü Savaş Güzelküçük, “Otuz yıllık alçı plaka pazarını faydalı bir değişime uğratıyoruz” diyor...

YALITIM: Fullboard Yapı Elemanları hakkında kısaca bilgi verebilir misiniz?

SAVAŞ GÜZELKÜÇÜK: Fullboard Yapı Elemanları olarak 2 Mart 2018 tarihinde Ankara merkezli olarak üretim ve satışa başladık. Alçı plaka üretimini Ankara Bala, toz alçı üretimini ise yine Ankara Bala ve Mersin Tarsus fabrikalarımızda ileri teknoloji ve mühendislik bilgisini birleştiren çözümlerimizle gerçekleştiriyoruz. “Türkiye’nin En Yeni Alçı Plaka Tesisi”ne sahip olma özelliği de bulunan Fullboard A.Ş., hem alçı plakalar hem de toz alçılar konusunda sektöre yenilikler getirerek ve yapılmayanları yaparak 10 aylık kısa bir süre içerisinde sektörün takip edilen markası haline gelmeyi başardı. 

Devamı: http://www.yalitim.net/yayin/844/fullboard-yapi-elemanlari-genel-muduru-savas-guzelkucuk-alci-plaka-pazarini-degistiriyoruz-_24583.html

Türkiyede bir ilk, yeni nesil alçı plakaları ilk Fullboard A.Ş. üretti
27.08.2019

Sektörde ilkleri ve enleri sunmayı hedefleyerek başladığımız “Paketli Plaka” kavramından ve hizmetinden sonra sektöre yeni “bir ilk ve bir en” olan yeni nesil alçı plaka ile tanıştırdık. 25 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre yenilik kazandıran ve Türkiye’nin ilk ve tek paketli alçı plakası olarak sahaya ismini başarı ile yazdıran Fullboard Yapı Elemanları Anonim Şirketi olarak alçı sektörüne, yine bir ilki gerçekleştirerek; yeni nesil alçı plakaları sunuyoruz.

“Türkiye’de bir ilk” olarak “VİVİ” özel adı ile sektöre sunduğumuz yeni nesil alçı plakamız, klasik alçı plakalardan ayrılan, son teknolojiyle üretilen, çağın gereksinimlerine cevap veren özelliklere sahiptir. Türkiye’nin en yeni nesil en hafif alçı plakası VİVİ, alçı plaka sevkiyatı ile nakliye maliyetlerinin düşürülmesini sağlayan çok önemli bir üründür.

Yılın Lider Markası: Fullboard A.Ş.
26.07.2019

Hilton İstanbul Bomanti Hotel’de; iş, sanat, cemiyet dünyasından geniş bir katılımla gerçekleştirilen ‘Türkiye Lider Marka Ödülleri 2019’ da tüm sektörlerde olduğu gibi yapı sektöründe de başarılar ödüllendirildi. Altı ay içerisinde üçüncü ödüle layık görülen, ileri teknoloji ve mühendislik bilgisi ile sektöre çözümler sunan FULLBOARD YAPI ELEMANLARI AŞ. gecede ‘Yılın Lider Marka’ ödülünü aldı.

Lider markaların ödüllendirildiği gecede, Fullboard Yapı Malzemeleri Genel Müdürü Savaş Güzelküçük’e takdim edilen ödül sonrası, Güzelküçük konuşmasında; Teşekkürlerini sunarak, hedeflerini planladıkları zamandan daha kısa bir zaman diliminde, başarıyla gerçekleştirdikleri için oldukça gururlu olduklarını belirtti.

 Ödül töreni videosunu izlemek için tıklayınız.

Fullboard A.Ş.'nin Yeni Ürünü 'Sağlam, güçlü, koruyucu' GrandeX
11.07.2019

İleri teknoloji kullanılarak üretilen GrandeX ürünü, su ve neme dayanımlı, A1 sınıfı yanmaz bir dış cephe plakası olarak 'sağlam, güçlü, koruyucu' mottosu ile piyasada yer alıyor.

GrandeX, özel cam elyaf özel cam elyaf şilte kaplaması ve özel alçısı ile küf oluşumuna engel olan, sürdürülebilir özellikte üretildi.  Aynı zamanda, ısı yalıtımı ile yüksek yangın dayanımı sağlayan plaka, karbon salınımı düzeyi ile çevre dostu bir üründür. 

Dış cephelerde kusursuz performans sunan GrandeX, ihtiyaç duyduğunuz her ân yanınızda...

"Yılın Profesyoneli" Fullboard A.Ş. Genel Müdürü Savaş Güzelküçük
23.05.2019

Yalıtım Dergisi'nin 16.sını düzenlediği 2018 Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri Töreni'nde, yalıtım bilincinin arttırılmasına, firmasının ve sektörün gelişmesine yönelik yaptığı çalışmalar neticesinde Yılın Profesyoneli ödülüne layık görülmüştür.